PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5186}

Dr T i kobiety

Dr. T & the Women
5,2 7 050
ocen
5,2 10 1 7050
4,8 6
ocen krytyków
Dr T i kobiety
powrót do forum filmu Dr T i kobiety

Poprostu nie moge, w calym swoim zyciu nie widzialem gorszego filmu i kompletnie nie moge pojac jak mozna napisac ze jest on dobry !! W czym pytam sie?? Tutaj sie NIC nie dzieje, poprostu NIC !! I zakonczenie takie jak caly film czyli wogole bez sensu poprostu !! Jak ktos nie wierzy ze mozna zrobic film o niczym to niech sprobuje ogladnac ten ..........

ocenił(a) film na 3
enrico2000

Jeżeli nie widziałeś w życiu gorszego filmu to "polecam" np polski horror pod tytułem "Pora mroku" :D

ocenił(a) film na 5
Bender___ulotki_filmowe

Nie no to zupełnie inny gatunek, ale fakt ,faktem, nasz rodzynek z gatunku horror jest skromnie ujmując ''koszmarny'' pomimo, iż coś tam się niby dzieje. Niby :)
U mnie ma aż 2/10.

enrico2000

Jak nie widziałeś gorszego, to naprawdę mało w życiu widziałeś. A jeśli to jest dla Ciebie nudny, to ciekawe, co byś powiedział o "Smierci w Wenecji"? Albo o filmach Hanekego - które, żeby nie było - wg mnie wcale nudne nie są, choc mnóstwo ludzi na nie narzeka. Ich narzekanie jestem w stanie zrozumiec, twojego - zupełnie nie.

użytkownik usunięty
enrico2000

Oglądam go zawsze gdy leci w tv, obowiązkowo. Ale ciekawi mnie ile filmów w całym Twoim życiu obejrzałeś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones