PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577}

Fałszywa ofiara

The Gingerbread man
6,1 1 711
ocen
6,1 10 1 1711
Fałszywa ofiara
powrót do forum filmu Fałszywa ofiara

Ciągłe napięcie

ocenił(a) film na 7

świetny film polecam wszystko jest realistyczne mimo że został dość dawno nagrany. Przez cały czas trzyma w napięciu oprócz momentów w którym pokazują Clydea ( Robeta Downeya Jr.), tylko wtedy byłam rozbawiona:)

ocenił(a) film na 4
Wenus9_

Film na prawdę kiepski. Przede wszystkim bardzo słabo napisany i o dziwo wyreżyserowany. Przewidywalny, sztuczny, obraz jakich tysiące. Gdzie on trzyma w napięciu? Już po tytule można się wszystkiego domyślić. Co to w ogóle znaczy: "został dość dawno nagrany"?! Przecież on powstał ledwo 15 lat temu!!! Poza tym co to ma w ogóle do rzeczy? Tak, czy inaczej taki film nie przystoi Altmanowi.

ocenił(a) film na 7
Aldo_Raine

Tak się składa że 14 lat temu. To że został dość dawno nagrany znaczy że nie jest najnowszy o czym by pomyślał ktoś kto czasami najpierw myśli a potem pisze a wiek ma dużo do rzeczy, sztuka aktorska wciąż się rozwija a w tym filmie gra aktorów była naprawdę dobra ja mówię tylko co czułam w czasie jego oglądania po to się chyba zamieszcza komentarze i opinie na jego temat prawda? Ja nie zmieniam zdania podobał mi się i tyle.

ocenił(a) film na 4
Wenus9_

"To że został dość dawno nagrany znaczy że nie jest najnowszy" - You are my master :D Może ja się źle wyraziłem, ale chodziło mi mniej więcej o to, że to Twoja wypowiedź zabrzmiała tak, jakby 1998 rok był jakąś epoką lodowcową.

14 lat temu trafił do kin, kręcony był 15 lat temu. Kończę dyskusję, bo jeżeli Ty twierdzisz, że na przestrzeni ostatnich lat sztuka aktorska się rozwinęła (nie wiem, w którą stronę? Jakieś argumenty?) i podziwiasz to, że w 1998 roku potrafiono kręcić filmy (niestety, ale tak można wnioskować z Twoich wypowiedzi), to raczej nie mamy, o czym gadać. Nie karzę nikomu zmieniać zdania, komentarze wolno wystawiać każdemu, podobnie jak każdemu wolno kwestionować ich sens.

ocenił(a) film na 3
Aldo_Raine

Niestety zgadzam się z tą opinią, nudny, przewidywalny, a napięcia w nim było tyle śniegu w Afryce. Zaliczyłam i to byłoby na tyle...

ocenił(a) film na 5
Aldo_Raine

''słabo napisany i o dziwo wyreżyserowany'', fajnie to zabrzmiało :) Wiem, że chodziło o to, że sam Altman wziął się za ten film, ale nie mogłem się powstrzymać. Sorry.
Poza tym, niestety, gdyby nie gra aktorska, zresztą bardzo doborowa obsada przecież, to oceniłbym go piętro niżej.
hey

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones