PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1250}

Gracz

The Player
7,2 5 619
ocen
7,2 10 1 5619
7,7 22
oceny krytyków
Gracz
powrót do forum filmu Gracz

Kasia Fugura

użytkownik usunięty

Kasia Figura epizod na przyjeciu stolik 22, chyba przy 1h25m, Poprawcie jak sie myle:P

ocenił(a) film na 8

Też mi się dziewczyna z Kasią Figurą skojarzyła, ale wydaje się, że była jednak od niej smuklejsza, no i miała za mały biust. To chyba nie była ona :)

ocenił(a) film na 6
dustman

To napewno była ona ;)
To dosyc stary film,więc ona jeszcze wtedy była chuda,długowłosa i nie miała tak...obfitego biustu ;D

ocenił(a) film na 8
SmallCrime

Wiem jak wyglądała Kasia jeszcze w latach 80-ych, a to jest film z 92-go. Figura na pewno nie była chuda :) Choć oczywiście mogła to być ona, wszak u Altmana pojawiła się potem w znaczniejszej roli.

ocenił(a) film na 7
dustman

To ona. Była na napisach końcowych jako grająca samą siebie. To liznęła trochę dużego świata :)

użytkownik usunięty

tak to ona, jest nawet wymieniona w pełnej obsadzie jeszcze tego filmu nie widziałam i jak tam wyglądała?? ładnie???

ocenił(a) film na 8

Jak sobie zrobisz stopklatkę, to ocenisz..

dustman

http://film.wp.pl/id,72735,title,Katarzyna-Figura-Altman-nie-zamykal-sie-na-drug iego-czlowieka,wiadomosc.html?ticaid=1cb9c&_ticrsn=5

ocenił(a) film na 8

Tak, z tego co wiem to miała oryginalnie grać June Gudmundsdottir. Tak czy inaczej jest wymieniona w napisach więc pewnie to ona. Mnie nie udało się jest złapać.

ocenił(a) film na 9
RoderickUsher

nie udało się jej złapać? Są na nią 3 bezczelnie długie ujęcia ;D Altman najwyraźniej coś w niej widział.

baron666

Odkopuję, ale chcę tylko nadmienić, że Figura miała romans z Altmanem, o czym parokrotnie wspominała :)

ocenił(a) film na 9
emila971

Wiem, że Abel Ferrara miał z nią romans, o Altmanie nigdy nie słyszałem...

baron666

Boże, masz rację... Przyznaję się do błędu, pisałam to w nocy, widać efektywność mózgu już nienajlepsza :(

W ciekawostkach pisze że Altman chciał obsadzić do jednej z głównych ról Kaske

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones