PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11464}

Vincent i Theo

Vincent & Theo
6,9 1 576
ocen
6,9 10 1 1576
7,0 3
oceny krytyków
Vincent i Theo
powrót do forum filmu Vincent i Theo

Vincent i Theo

ocenił(a) film na 8

Ciężko powiedzieć jakiekolwiek złe słowo na "Vincenta i Theo" - określę, więc go mianem produkcji znakomitej. Film odwzorowuje najistotniejsze momenty z życia Van Gogha w wyśmienity sposób (ostatnie 10 lat jego życia) - prócz wciągającej fabuły, poznajemy ciekawe "portrety" psychologiczne obu braci, których kreacje aktorskie są naprawdę udane.
Oczywiście szczególne słowa uznania dla pana Altmana i odtwórcy głównej roli - Vincenta - Toma Rotha.
Warto obejrzeć, dla niewtajemniczonych w życie Van Gogha, film ten jest dobrym i ciekawym źródłem :-)

borch

Bardzo lubię tego rodzaju filmy, ale na tym zwyczajnie zasnęłam ;/ Nie włączyłam go wieczorem, zaczęłam oglądać, była godzina trochę po 14. Obudziłam się po godzinie, przewinęłam płytę do tyłu i udało mi się obejrzeć do końca. Wnioski? Bardzo średni, spodziewałam się czegoś lepszego. Ciężko się to ogląda, głównie ze względu na zdjęcia, z którymi moim zdaniem coś było nie tak. Dodatkowo wyjątkowo irytujące dialogi. Film w moich oczach ratuje jedynie ścieżka dźwiękowa. 4/10

ocenił(a) film na 3
KARO

Fakt, film przenudny... Ciekawe życie Vincenta zostało ukazane w jak najmniej ciekawy sposób... Nie dorasta do pięt "Dziewczynie z Perłą" czy "Modigilianiemu"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones