Robert AltmanI

Robert Bernard Altman

7,5
1 298 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Robert Altman

dowiedzielibyśmy sie o tym gdyby nie internet? nie wiem jak wy ale ja osobiście nie słyszałem na zadnym programie, w zadnych wiadomościach, informacjach czy wydarzeniach nawet wzmianki o śmierci tego wielkiego rezysera. mam wielką nadzieje że po prostu nie trafiłem na to... bo jeśli na prawdę nic o tym nie mówiono.. gdzie my zyjemy?

FisherN

Osobiście dowiedziałem się dopiero z telewizji... Wielka strata dla kina, ale i tak pozostanie w moim sercu, a jego filmy wciąż będą do mnie wracać. Żaden człowiek nie żyje wiecznie, wielu z nich za życia udaje się dużo osiągnąć, ale tylko nielicznym udaje się pozostawić po sobie coś trwałego o czym pisać i mówić będą kolejne pokolenia... Altmanowi się to udało i to nieprawda, że nikt o nim nie pamięta. To jeden z największych i tak zawsze już pozostanie.

użytkownik usunięty
Albertino

dowiedzialm sie dopiero z wiadomosci to wielki rezyser i jest mi smutno ze odszedl to ogromna strata dla kina

FisherN

Strata ogromna. Reżyser wybitny, jestem w totalnym szoku...

Przynajmniej zdążyli go nagrodzić ....

Śpij w pokoju.... [*]

Michal1992

tylko tyle: [*]

FisherN

['] RIP

Sqrchybyk

[*] dla wspanialego rezysera

severus_ka

[*][*][*] Rest in Peace [*][*][*]

użytkownik usunięty
Krolik_Pudding

[*] Nie widziałam wielu jego filmów, ale mimo to i tak mi przykro :(((

to prawda patrzac na jego filmografie niewiele filmow mialo polskie premiery czy to w kinie czy w tv a szkoda. Ja GO kocham szczegolnie z MASH.

FisherN

Wspomnieli w Wiadomościach, tam też o tym usłyszałam. Rzeczywiście, pierwsza reakcja to szok i żal, może nawet wyrzuty, że nie zdążyłam się bardziej zaangażować w sztukę Altmana i nie zdążyłam zobaczyć kilku największych i najważniejszych jego dzieł. Pamiętam za to "M.A.S.H.", z którym wspomnienia mam bardzo pozytywne, w pewnym sensie mogę powiedzieć, że się na nim wychowywałam. Poza tym: "Nashville", "Kto zabił ciotkę Cookie?", "Gosford Park". Wielka strata...

Lady_Snape

[*] [*] [*] [*] [*] [*] Baruch Dajan Emet..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones