PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195581}

Alfred Hitchcock Przedstawia

Alfred Hitchcock Presents
8,0 5 032
oceny
8,0 10 1 5032
7,5 4
oceny krytyków
Alfred Hitchcock Przedstawia
powrót do forum serialu Alfred Hitchcock Przedstawia

Pamiętam serial z rtl 7, i pamiętam że był całkiem niezły, jedno jednak co mi w pamięci zostało to odcinek o gangsterze (chyba), którego zastrzelono (chyba), cały odcinek był z pokazany z jego perspektywy, tj, był świadom wszystkiego co dzieje się wokół jego ciała. Pamiętam że odcinek najbardziej podobał mi się ze wszystkich, i chciałbym sobie go powtórzyć, problem że nie wiem który to, ktoś pamięta?

maxreal

odcinek nazywał się "właściwe lekarstwo" , był o kolesiu który napadł na bank a potem się ukrywał i miał coś w rodzaju urojeń prześladowczych, nie wiem czy akurat o ten odcinek ci chodzi

maxreal

W pierwszym sezonie był też odcinek o kolesiu, którego zastrzelono, jednak nie był on gangsterem, odcinek nazywa się Breakdown (S01E07). Reszta się zgadza.
William, a cold man in life, is ready to be buried alive after an accident leaves him paralyzed.

ocenił(a) serial na 2
benek_4

W tym odcinku koleś ma wypadek i zostaje sparaliżowany... więc nie wiem czy o ten chodzi dokładnie, może się maxrealowi zmieszało z innymi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones